Доска
объявлений

Доска объявлений » Товары » Мебель, интерьер Добавить объявление

Ліжка з дерева під старовину

Пропонуємо меблі з дерева для будь-яких приміщень. Ліжка з екологічно чистого матеріалу, обробленого під старовину, що підкреслить Вашу індивідуальність. А туалетний столик з дзеркалом завжди потрібен дамам. Покривало з чорнобурки - відмінний подарунок коханій. Декор шкурами тварин. Подробиці на сайті
Контактная информация:
Контактное лицо: Сергей
Телефон: 062 345 87 27
География и область: Киевская • Украина •
Населенный пункт: Донецк
Сайт рекламодателя: http://maximus2003.com.ua
Личное сообщение станет доступно после регистрации

Дата размещения: 28.04.2012, 05:14

Количество просмотров: 572

Товары по супер цене ! Доставка по Украине !

Вход пользователей

Новости

VIP объявления

Таксі Колобок Полтави за розумними цінами, пропонуємо вам найширший спектр послуг. Мешканці та гості Полтави активно використовують таксі для вирішення найрізноманітніших проблем, пов'язаних з пересуванням по Полтаві та Полтавській області. Спектр послуг таксі дуже широкий і дозволяє задовольнити всі запити клієнтів.

Зверніть увагу, що таксі надає наступні види послуг:

- Замовлення таксі по місту;
- Замовлення корпоративного таксі;
- Замовлення домашнього таксі;
- Обслуговування весіль;
- Швидка кур'єрська доставка по Полтаві;
- Послуги драйвера;

Якщо вам необхідно вирішити питання з поїздкою , таксі Колобок - це відмінний вибір. Полтавське таксі Колобок працює цілодобово. Це виключно зручно гостям і жителям міста. У будь-який час доби ви можете бути впевнені в якісному обслуговуванні і вирішити питання з поїздкою по Полтаві та Полтавській області. Водії полтавського таксі чудово орієнтуються в місті і без проблем доставлять Вас за призначенням у будь-який час доби.

Замовити таксі ви можете цілодобово, використовуючи телефон. Диспетчерська служба працює оперативно і ефективно. Протягом декількох хвилин до вас під'їде таксі і відвезе Вас в місце яке Вам потрібно. Тарифи вказує диспетчер , що дозволяє точно знати вартість поїздки. Бажаємо пріятніх поїздок !


Металеві двері, решітки, ворота, навіси, козирки, сходи, поручні, виноградні арки, лавки, мангали та ін. металоконструкції з цікавими елементами або без них. Грунтовка, установка і доставка в межах міста !