Доска
объявлений

Доска объявлений » Товары » Мебель, интерьер Добавить объявление

Ліжка з дерева під старовину

Пропонуємо меблі з дерева для будь-яких приміщень. Ліжка з екологічно чистого матеріалу, обробленого під старовину, що підкреслить Вашу індивідуальність. А туалетний столик з дзеркалом завжди потрібен дамам. Покривало з чорнобурки - відмінний подарунок коханій. Декор шкурами тварин. Подробиці на сайті
Контактная информация:
Контактное лицо: Сергей
Телефон: 062 345 87 27
География и область: Киевская • Украина •
Населенный пункт: Донецк
Сайт рекламодателя: http://maximus2003.com.ua
Личное сообщение станет
доступно после регистрации
Дата размещения: 28.04.2012, 05:14
Количество просмотров: 470

Вход пользователей

Логин:
Пароль:

Новости

VIP объявления

Изготавливаем под заказ радиаторные ключи к любому типу бытовых радиаторов. Стандартный вариант имеет следующие размеры: как правило рабочая длинна ключа составляет 70см (по желанию заказчика может быть изменена), рукоятка может быть исполнена в нескольких вариантах, в виде Т -образного соединения (представлен на рисунке) или изогнута на одну сторону буквой Г. Чаще всего изготавливается из стали кругляка, диаметром 18мм.

Таксі Колобок Полтави за розумними цінами, пропонуємо вам найширший спектр послуг. Мешканці та гості Полтави активно використовують таксі для вирішення найрізноманітніших проблем, пов'язаних з пересуванням по Полтаві та Полтавській області. Спектр послуг таксі дуже широкий і дозволяє задовольнити всі запити клієнтів.

Зверніть увагу, що таксі надає наступні види послуг:

- Замовлення таксі по місту;
- Замовлення корпоративного таксі;
- Замовлення домашнього таксі;
- Обслуговування весіль;
- Швидка кур'єрська доставка по Полтаві;
- Послуги драйвера;

Якщо вам необхідно вирішити питання з поїздкою , таксі Колобок - це відмінний вибір. Полтавське таксі Колобок працює цілодобово. Це виключно зручно гостям і жителям міста. У будь-який час доби ви можете бути впевнені в якісному обслуговуванні і вирішити питання з поїздкою по Полтаві та Полтавській області. Водії полтавського таксі чудово орієнтуються в місті і без проблем доставлять Вас за призначенням у будь-який час доби.

Замовити таксі ви можете цілодобово, використовуючи телефон. Диспетчерська служба працює оперативно і ефективно. Протягом декількох хвилин до вас під'їде таксі і відвезе Вас в місце яке Вам потрібно. Тарифи вказує диспетчер , що дозволяє точно знати вартість поїздки. Бажаємо пріятніх поїздок !