Доска
объявлений

Доска объявлений » Товары » Прочее Добавить объявление

Продам: Як позбутися від гризунів і комах, відлякувач мишей і щурів ВК-600
ВК-600 - це сучасний електронний відлякувач, який ефективний проти ряду шкідників, таких як: - миші, -пацюки, -белки, - таргани, -моль, -клопи, -павуки. Електронний відлякувач гризунів та комах поєднує в собі простоту використання і гнучкість налаштувань. Інтуїтивно зрозумілі знаки по використанню пристрою розташовані на його задній кришці. Дотримуючись їх, можна виставити режим відлякування, максимально ефективно впливає на нервову систему певних категорій шкідників. Всього в відлякувачі 9 режимів, в тому числі присутня беззвучний режим роботи. Прилад від гризунів і комах включається в розетку, і, споживаючи всього 0,4 Ватта, починає випромінювати ультразвукові хвилі на частотах до 50 кГц Таке вплив для гризунів згубно, шкідники почуваються пригнічено, їх охоплює страх, тому вони намагаються вийти з зони дії приладу якнайдалі і більше не повертаються. Відмінною рисою даної моделі є наявність генератора звуку (чутного людиною) звуку, який можна включати в відсутність людей для отримання ще більшого відлякувального ефекту. Площа використання - до 325 кв.м. Ціна: 1990 грн. Гарантія - 1 рік. Доставка по Україні безкоштовно! Детальніше по т .: +380663937888 і на сайті - i4protect.com.ua
Контактная информация:
Контактное лицо: Иван
Телефон: Показать
Тел.моб.: Показать
География и область: Черниговская • Украина •
Населенный пункт: Черниговская
Адрес электронной почты: E-mail
Сайт рекламодателя: http://i4protect.com.ua/product_info.php?cPath=30&products_id=96

Дата размещения: 18.11.2016, 15:45

Дата окончания: 18.12.2017

Количество просмотров: 16

Товары по супер цене ! Доставка по Украине !

Вход пользователей

Новости

VIP объявления

LED лампа светодиодная 15Вт E27 "ЕвроСвет" в алюминиевом корпусе. Один из самых популярных и ярких светодиодных производителей ! Алюминиевый корпус способствует крайне эффективному охлаждению, что очень благоприятно влияет на срок службы. Аналог лампы накаливания 150Вт.

Цена: 139гр.

Возможно оптом со скидками !!!

Мощность:15Вт
Тип цоколя: Е27
Цветовая температура: 4200К (дневной свет)
Срок службы: 50000часов.
Гарантия 2 года.

Детальнее по телефону. Готов отправить "Новой почтой", "ИнТайм", "Укр почтой".


LED лампа светодиодная 7Вт E27 "ЕвроСвет". Отличное качество ! Один из самых ярких светодиодных производителей. Герметичный корпус, подходит для сухих и влажных помещений. Работает при температуре окружающей среды -40С +50С. Аналог лампы накаливания 70Вт !

Цена: 65гр.

Возможно оптом со скидками !!!

Мощность:7Вт
Яркость: 850Лм
Тип цоколя: Е27
Цветовая температура: 4200К (нейтральный)
Срок службы: 25000часов.
Гарантия 2 года.

Детальнее по телефону. Готов отправить "Новой почтой", "ИнТайм", "Укр почтой".